۞₪₪₪₪₪₪₪₪₪˜*•.|FlaShBaNg|.•*˜₪₪₪₪₪₪₪₪₪۞

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Tipy A Triky

Jak dostat na jakoukoli věž miliony lukostřelců? Jednoduše! Necháte všechny lukostřelce slézt daleko od věže a rozdělíte je na skupiny po 5 pro strážnívěž, nebo více podle klasifikace věže a pošlete všechny skupinky na prázdnou věž ve stejnou chvíli. Všichni se smáčknou na jedinou věž!
Rada do života, používejte vysoké strážní věže, mají větší dostřel.
Taktika na saladina, podpalte ho otrokama a celý hrad vzplane popelem. Pak na něj vyjeďte dobyvačnou věží a po ní vyšete lukostřeleckou jízdu s palcátníky (řemdiháči s koženým brněním) a vyvraždíte mu hradby. Pak pošlete obrněnce a máte vyhráno.
Na arabské nepřátele stavějte příkopy. Nemůžou je totiž skoro žádnou jednotkou zakopat. Například u kalifa se mi stalo, že mi příkop ani nezakopal otrokama!
Na vlka používejte dobývací věže nebo obléhací praky. Jedině tak ho dobyjete.
Jak zjistit, kde má nepřítel pasti? Detekujte je dřevárnou. Klikněte na ní, jako kdyby jste jí chtěli postavit a projíždějte hrad. Tam kde nic není a objeví se orandžové pole -je past.
Stavějte před nepřátelské brány dřevárnu. Nepřítel neprojde ven a ekonomicky upadá.
Nepoužívejte kušiníky na krysu, bylo by to zbytečné, jeho armádu zničí bezproblémů lukostřelci.
Dávejte co nejvyšší daně, ale tak, aby u Vás lidi stále byli. Pokud máte možnost postavit více kamenáren, postavte jich co nejvíce a prodávejte kameny.
Nezapomeňte na hospody! Jedna chmelárna uživí několik hospod a ještě Vám zbyde na prodávání.
Osvědčilo se mi dělat zahrádky a ohrdbyt je. Lid nelenivý a vy máte až + 5 k popularitě!
Koně jsou výborná jednotka. Najeďte s nimi do nepřátelského hradu a vylikvidují všechno potřebné.
Podle mého názoru je dobré používat mnichy, pokud se ale někomu mniši nezdají, beru jeho názor.
Z vlastních zkušeností vím, že se savy mohou vymazat po vecpání češtiny do hry, ale stojí to za to. Čeština je super!(dá se stáhnout na www.strong-hold.blog.cz ) Pro jistotu si savy rezervujte (stačí skopírovat složku se savy)
Ničte nepřátelovi věže tak, aby z nich byly trosky. Vojáci na nich umřou a nemůže si na nich nepřítel postavit věž novou.
Pro neznalce - příkopy se dají zničit značkou x, dlouho jsem to nevěděl a tak jsem se bál dělat příkopy.
Pomocí studen se dá zvětšit zelené pole, ale nějak mi to nejde. Napište mi to někdo do komentářů!Pokud dobýváte, zvolte si styl dobývání. Pokud začnete střílet katapulty, zapalovat balisty a používat dobyvací věž, může se Vám stát, že celá armáda se někde zasekne, kvůli rozbouraným hradbám nebo Vám shoří na popel díky balistám!

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.